Grudzień 18 2014 20:26:47
Zespół Szkół nr 20
O szkole
Historia
Dyrekcja
Sekretariat
Bilbioteka
Świetlica
Stołówka
Pomoc medyczna
Pedagog
Nauczyciele
Pracownicy administracji
Klasy
Samorząd Szkolny
Sport
Historia Strony
Administratorzy
Dokumenty szkoły
Statut szkoły
WSO w ZS-20
Regulaminy
Program wychowawczy
Program profilaktyczny
Organizacja wycieczek
Kalendarz roku szkolnego 2014/2015
Dla ucznia



Plan dzwonków
Podręczniki 2014/15
Zajęcia dodatkowe
Konkursy przedmiotowe
Prawo Szkolne
Telefon zaufania
Zdjęcia klas
Nabór SP-20
Kurator Oświaty -zarządza
Zasady naboru do SP
Wniosek przyjęcia do SP
Formularz rekrutacji
Oświadczenie - religia
Nabór do GIM 2015
Kurator Oświaty -zarządza
Kryteria rekrutacji
Formularz rekrutacji
Wniosek rekrutacji
Oświadczenie z religii
Oświadczenie do zajęć artystycznych

Dla uczniów klas III gim

E-nabór do szkół ponadgimnazjalnych
Adresy szkół i placówek ponadgimnazjalnych
Wyszukiwarka szkół ponadgimnazjalnych województwa lubuskiego
Rodzice
Dokumenty szkoły
Przydział gabinetów
Rada Rodziców
Wpłaty na Radę Rodziców
Warunki ubezpieczenia
Licznik
--->>> <<<---
Kadra Nauczycielska

KADRA NAUCZYCIELSKA
rok szkolny 2012/2013


SZKOŁA PODSTAWOWA

  • Brandt Aleksandra - nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej
  • Broniarczyk Anna - nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej
  • Bronowicka Beata - nauczyciel wychowania fizycznego
  • Cieśla-Baranowska Jolanta - nauczyciel matematyki
  • Dowejko Brygida - nauczyciel przyrody
  • Ernst Piotr - nauczyciel historii
  • Fabian Edyta - nauczyciel matematyki
  • Frątczak Kamila - nauczyciel zajęć komputerowych i informatyki
  • Gizmunt Barbara - nauczyciel języka angielskiego, wychowania do życia w rodzinie
  • Gordzijewski Grzegorz-nauczyciel religii
  • Haufa Michał - nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej
  • Hubiak Dariusz - nauczyciel religii
  • Janiec Jolanta - nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej
  • Jankowska Beata - nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej
  • Karolczuk Paweł - nauczyciel języka angielskiego
  • Kęska Barbara - nauczyciel języka angielskiego
  • Kisiel Elżbieta - nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej
  • ks. Kot Przemysław - nauczyciel religii
  • ks. Koźmiński Adam - nauczyciel religii
  • Kotkowska Danuta - nauczyciel zajęć komputerowych i informatyki
  • Kowalczuk Beata - nauczyciel języka polskiego
  • Kozłowska Anna - nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej
  • Kraft Małgorzata - nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej
  • Krawiec Aleksandra- nauczyciel języka polskiego
  • Kroplewski Zbigniew - nauczyciel wychowania fizycznego
  • Krupko Grażyna - nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej
  • Kujawa Beata - nauczyciel przyrody, doradca metodyczny
  • Leciejewska Małgorzata - nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej
  • Lisowska Dorota - nauczyciel zajęć komputerowych i informatyki
  • Maj Alicja - nauczyciel zajęć technicznych, techniki, historii
  • Majewicz Alicja - nauczyciel matematyki, przyrody
  • Malewicz-Staborska Ewa -nauczyciel języka polskiego
  • Marchel-Chmielewska Iwona - nauczyciel języka polskiego, historii
  • Marcinkowska Marta - nauczyciel przyrody
  • Matusiak Elżbieta - nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej
  • Mikucka Magdalena - nauczyciel języka angielskiego
  • Muszyńska Katarzyna - nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej
  • Nawrocka Beata - nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej
  • Niedzielan Katarzyna - nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej
  • Nogły Mariola - nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej
  • Nowicka Magdalena - nauczyciel języka angielskiego -urlop macierzyński
  • Okoński Krzysztof - nauczyciel historii
  • Pawłowicz-Bielska Katarzyna - nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej
  • Peszko Beata - nauczyciel plastyki
  • ks.Piestrzyński Piotr - nauczyciel religii
  • Pietraszewska Jolanta - nauczyciel matematyki
  • Pietruszkiewicz Elżbieta - nauczyciel wychowania fizycznego
  • Piotrowicz Renata - nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej
  • Protoklitow Małgorzata - nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej
  • Raszpla Maja - nauczyciel religii -urlop wychowawczy
  • Rząd Anna - nauczyciel matematyki
  • Sągajłło-Frączkiewicz Małgorzata - nauczyciel wychowania fizycznego
  • Słowik Agnieszka - nauczyciel języka angielskiego
  • Smolik Bożena - nauczyciel przyrody
  • Sobczuk Grażyna - nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej
  • Sokolińska-Urkiel Elżbieta - nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej
  • Sprogis Lucyna - nauczyciel matematyki
  • Stanulewicz Arleta - nauczyciel wychowania fizycznego
  • Szatkowska Agnieszka - nauczyciel języka angielskiego
  • Szlempo Ewa - nauczyciel edukacji wczesnoszkolne j
  • Szuniewicz Izabela - nauczyciel języka polskiego
  • Świerczyńska Agnieszka - nauczyciel języka polskiego-urlop wychowawczy
  • Trocewicz-Kałużna Anna - nauczyciel języka angielskiego
  • Walicka Beata - nauczyciel języka angielskiego
  • Walko Iwona - nauczyciel języka polskiego
  • Walużyniec-Kurowska Bożena - nauczyciel języka polskiego-urlop wychowawczy
  • Wichowska Katarzyna - nauczyciel muzyki
  • Wieczorek Teresa - nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej
  • Zacharuk Anna - nauczyciel religii -urlop wychowawczy
  • Zawadzka Renata - nauczyciel języka polskiego
  • Żyźniewska Ewa - nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej

    GIMNAZJUM
  • Bandur Lucyna - nauczyciel matematyki
  • Bednarska-Nestor Barbara - nauczyciel fizyki
  • Bilińska Barbara - nauczyciel języka polskiego, doradca metodyczny
  • Bronowicki Ryszard - nauczyciel wychowania fizycznego
  • Ernst Piotr - nauczyciel historii
  • Fabian Edyta - nauczyciel matematyki
  • Frątczak Kamila - nauczyciel informatyki
  • Gałat Ewa - nauczyciel wychowania fizycznego
  • Gizmunt Barbara - nauczyciel języka angielskiego, wychowania do życia w rodzinie
  • Gręzicka Monika - nauczyciel języka francuskiego
  • Handrysiak Halina - nauczyciel chemii
  • Jarczak Anna - nauczyciel matematyki
  • Jaworska-Głazik Justyna - nauczyciel języka polskiego
  • Koitka Jarosław - nauczyciel wychowania fizycznego
  • Kościelniak Andrzej - nauczyciel wychowania fizycznego
  • Ks. Kot Przemysław- nauczyciel religii
  • Kotkowska Danuta - nauczyciel informatyki, techniki
  • Koziura Jerzy - nauczyciel wychowania fizycznego
  • Marchel-Chmielewska Iwona - nauczyciel języka polskiego, historii
  • Maciejewska Anetta - nauczyciel języka niemieckiego
  • Maj Alicja - nauczyciel historii, techniki
  • Majewicz Alicja - nauczyciel geografii
  • Malewicz-Staborska Ewa -nauczyciel języka polskiego
  • Marcinkowska Marta - nauczyciel biologii
  • Mikucka Magdalena - nauczyciel języka angielskiego
  • Molski Dariusz - nauczyciel wychowania fizycznego
  • Nowicka Magdalena - nauczyciel języka angielskiego - urlop macierzyński
  • Nowicki Krzysztof - nauczyciel języka angielskiego
  • Ostropolska-Kurcek Teresa - nauczyciel matematyki
  • Okoński Krzysztof - nauczyciel wos-u, historii
  • Pawlicka Danuta - nauczyciel języka polskiego, zajęć artystycznych
  • Peszko Beata - nauczyciel plastyki, zajęć artystycznych
  • Pietrzak Małgorzata - nauczyciel języka niemieckiego
  • Smolik Bożena - nauczyciel biologii
  • Starzyński Sławomir - nauczyciel edukacji dla bezpieczeństwa
  • Szatkowska Agnieszka - nauczyciel języka angielskiego
  • Szuniewicz Izabela - nauczyciel języka polskiego
  • Walużyniec-Kurowska Bożena - nauczyciel języka polskiego-urlop wychowawczy
  • Wichowska Katarzyna - nauczyciel muzyki, zajęć artystycznych
  • Zawadzka Renata - nauczyciel języka polskiego

    ODDZIAŁ PRZEDSZKOLNY
  • Gewert Katarzyna
  • Skrętna Weronika
  • Kowalska Natalia
  • Piechota-Bury Iwona

    PEDAGODZY w Szkole Podstawowej i Gimnazjum
  • Furmaniak Magdalena - pedagog szkolny- wspierający
  • Michałowska Dorota - pedagog szkolny- wspierający
  • Kubiś Urszula - pedagog szkolny- wspierający
  • Nadrowska Agnieszka - pedagog szkolny-wspierający
  • Brenk Iwona - pedagog szkolny-wspierający
  • Skrzypek Ewa - pedagog w Szkole Podstawowej
  • Solińska-Mackiewicz Aurelia - pedagog w Gimnazjum
    PSYCHOLOG
  • Wysocka Monika

    LOGOPEDA
  • Bieniek Ewa

    ŚWIETLICA
  • Sadowska-Druć Krystyna - kierownik
  • Adamska Marta
  • Horyń Marika
  • Jabłońska Dorota
  • Czubak Olga
  • Toporowska Dorota

    BIBLIOTEKA
  • Stefanów Irena - kierownik
  • Tokarek Jolanta
  • Dowejko Brygida

    Nauczyciele emeryci i renciści:
    • Aniśkiewicz Ewa- nauczyciel świetlicy
    • Abramczuk Dorota- nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej
    • Bałanda Krystyna- nauczyciel języka niemieckiego
    • Bandur Lucyna- nauczyciel matematyki
    • Bobrowicz Krystyna- Dyrektor Szkoły-nauczyciel języka polskiego
    • Bojanowski Bogusław- w-ce Dyrektor Szkoły - nauczyciel historii
    • Brenk Iwona- w-ce Dyrektor Szkoły - nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej
    • Brzeźniakiewicz Teresa- nauczyciel matematyki
    • Buczak Jerzy- nauczyciel wychowania fizycznego
    • Cicha Krystyna - nauczyciel matematyki
    • Derkacz Janina- nauczyciel informatyki
    • Gołąbek Danuta- nauczyciel historii, wos-u
    • Heyser Jadwiga- nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej
    • Hennig Renata- nauczyciel wychowania fizycznego
    • Jarosz Krystyna- nauczyciel języka polskiego
    • Jędraszczyk Krystyna- nauczyciel matematyki
    • Kalwat Helena- nauczyciel bibliotekarz
    • Krawczyk Ewa- nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej
    • Kroplewski Zbigniew- nauczyciel wychowania fizycznego
    • Konieczny Eugeniusz – nauczyciel świetlicy
    • Kupiec Krystyna- nauczyciel języka polskiego
    • Kuska Elżbieta- nauczyciel
    • Lamach Aniela- nauczyciel
    • Leonowicz Bożena - nauczyciel
    • Leśniańska Franciszka- nauczyciel
    • Łaszczewska Urszula- w-ce Dyrektor Szkoły - nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej
    • Łozińska Stanisława – nauczyciel języka polskiego
    • Molska Grażyna- nauczyciel wychowania fizycznego
    • Paciorek Katarzyna- nauczyciel
    • Połeć-Ladowska Janina- nauczyciel wychowania fizycznego
    • Rochowiak-Maternik Irena- nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej
    • Rybarczyk Irena- nauczyciel fizyki
    • Sprogis Lucyna- nauczyciel matematyki
    • Stachowiak Elżbieta- nauczyciel matematyki
    • Stankowski Andrzej- nauczyciel wychowania fizycznego
    • Szuszkiewicz Henryka- nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej
    • Urbanowicz Irena- nauczyciel matematyki
    • Zalewska Irena- nauczyciel geografii
    • Zarychta Romana- nauczyciel historii
    • Zbruk Elżbieta- nauczyciel matematyki
    • Zielińska Daniela –nauczyciel bibliotekarz
    • Żurawska Irena- nauczyciel języka polskiego

      Nauczyciele, którzy odeszli:
      • Śp. Dziatkowiak Maria - nauczyciel matematyki
      • Śp. Krawczyk Euzebiusz – nauczyciel geografii
      • Śp. Mieszkowicz Krystyna-nauczyciel bibliotekarz
      • Śp. Ptak Anna - nauczyciel matematyki
      • Śp. Pękalska Grażyna - nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej
      • Śp. Podolska Lucyna
      • Śp. Stępkowska Lucyna-nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej
      • Śp. Wachowiak Teresa-nauczyciel świetlicy
      • Śp. Wasik-Młynarczyk Halina-nauczyciel wychowania fizycznego


        W szkole pracowali również:
      • Adamski Marek –nauczyciel wychowania fizycznego
      • Baj-Nawrocka –nauczyciel języka angielskiego
      • Balbierz Agnieszka-nauczyciel języka polskiego
      • Bałanda Aneta –nauczyciel angielskiego
      • Baran Maria-pedagog szkolny
      • Baranowska Renata –nauczyciel bibliotekarz
      • Bartoszewski Jan-nauczyciel języka angielskiego
      • Białas Małgorzata –nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej
      • Bieńkowski Tadeusz –nauczyciel wychowania fizycznego
      • Błońska Bożena –nauczyciel religii
      • Brenk Ewa –nauczyciel świetlicy
      • Bryłka Magdalena-nauczyciel biologii
      • Bogusz Marek-nauczyciel techniki, w-ce Dyrektor Szkoły
      • Bohdanowicz Grażyna-nauczyciel języka polskiego
      • Borda Elżbieta -nauczyciel matematyki
      • Borcz Beata-nauczyciel religii
      • Borcz Maria –nauczyciel religii
      • Borkowska Czesława –nauczyciel świetlicy
      • Borowczak Barbara –nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej, religii, bibliotekarz
      • Borowiak Krystyna-nauczyciel języka polskiego
      • Borowiecka Katarzyna –nauczyciel języka polskiego
      • Borzdyńska Irena-nauczyciel świetlicy
      • Buczak Anna –nauczyciel historii, w-ce Dyrektor Szkoły
      • Budny Wioletta-nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej
      • Budzyńska Irena-nauczyciel wychowania fizycznego
      • Burdziak Wioletta -nauczyciel języka polskiego
      • Bytniewska Renata-nauczyciel języka rosyjskiego
      • Cejba Karbownik Anna -nauczyciel
      • Cieśla Teresa –nauczyciel matematyki
      • Cichocki Tomasz –nauczyciel muzyki
      • Chłopek Izabela-nauczyciel świetlicy
      • Chmiel Jarosław-nauczyciel techniki
      • Chodacka Danuta-nauczyciel techniki
      • Chodarewicz Magdalena-nauczyciel matematyki
      • Chomicz Jacek-nauczyciel informatyki
      • Chorużyk Danuta-nauczyciel religii
      • Czaja Andrzej-nauczyciel języka polskiego
      • Czapczyk Aniela - nauczyciel religii
      • Czech-Rzepkowska Anna -nauczyciel muzyki
      • Czerniawski Robert –nauczyciel techniki
      • Czerniawski Marek-nauczyciel
      • Czernik Renata –nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej, języka angielskiego
      • Czekan Maria-nauczyciel muzyki
      • Dajworski Wiesław-nauczyciel
      • Dańko Ewa –nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej
      • Darasz Renata -nauczyciel
      • Diakonów Sławomir-nauczyciel wychowania fizycznego
      • Drwęska Dorota-nauczyciel świetlicy
      • Drewniak Ewa – nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej
      • Dominiak Beata-nauczyciel
      • Dworak Jolanta –nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej
      • Dudojć Urszula-nauczyciel
      • ks.Duszczak Tomasz-nauczyciel religii
      • Dutkiewicz Jerzy-nauczyciel
      • Dużak Izabela-nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej
      • Ks.Duszczak Tomasz-nauczyciel religii
      • Dydo Beata –nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej
      • Dylus Jacek -nauczyciel
      • Ejsmont-Dydo Beata-nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej
      • Gabryszyn Radosław –nauczyciel religii
      • Gabryliszyn Ewa –nauczyciel religii
      • Głębocka Ewa-nauczyciel plastyki
      • Głowacka Teresa-nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej
      • Głuszczak Urszula-nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej
      • Głuszczak Konrad –nauczyciel języka angielskiego
      • Gibas Czesław –pedagog szkolny
      • Gintowt Jolanta-nauczyciel wychowania fizycznego
      • Gordzijewska Anna-nauczyciel religii
      • Górska Jarosława-nauczyciel techniki
      • Gołąbek Agata –nauczyciel języka angielskiego
      • Gonciarska- Kołtun Małgorzata-nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej, języka polskiego
      • Goździcka-Marciniak Małgorzata –nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej
      • Górski Wiesław-nauczyciel informatyki, techniki
      • Gramza Sławomir-nauczyciel religii
      • Grochola Elżbieta-nauczyciel języka polskiego
      • Gruszczyńska Jolanta –nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej, bibliotekarz
      • Gryga Ryszard –nauczyciel techniki
      • Grzeszczak Ewa -nauczyciel
      • Helwich Hanna –nauczyciel świetlicy
      • Heyser Bernadeta –nauczyciel świetlicy
      • Hulbój Marzena-nauczyciel historii
      • Horyń Barbara-nauczyciel plastyki, muzyki, sztuki
      • Hryniewicz Janusz-nauczyciel religii
      • Iwiński Daniel-nauczyciel
      • Jach Mirosława –nauczyciel
      • Jałowy Ewa –nauczyciel religii
      • Jakubow Piotr –nauczyciel języka angielskiego
      • Janiak Beata –nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej
      • Jank Beata-siostra -nauczyciel religii
      • Janowiak-Burdziuk Elżbieta-nauczyciel języka polskiego
      • Jaroszek Anna –nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej
      • Jaskólska Małgorzata –nauczyciel religii
      • Jaworski Krzysztof-nauczyciel wychowania fizycznego
      • Józefów Krystyna –nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej, języka polskiego
      • Kania Franciszka-nauczyciel matematyki
      • Kaptur Joanna-nauczyciel
      • Karbownik Anna –nauczyciel świetlicy
      • Karolkowska Małgorzata-nauczyciel języka polskiego
      • Kaszyńska Lidia –pedagog szkolny
      • Kawa Grażyna –nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej
      • Kedo Vira –nauczyciel języka angielskiego
      • Kędziora Iwona –nauczyciel świetlicy
      • Kędziorska Agnieszka –nauczyciel przyrody
      • Kępka Mariusz –nauczyciel religii
      • Kępka Piotr-nauczyciel religii
      • Klimaszewski Ludwik –nauczyciel muzyki
      • Klimczak Katarzyna -nauczyciel
      • Kłudka Grażyna-nauczyciel fizyki
      • Koitka Ewa –nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej
      • Kominowska Halina-nauczyciel świetlicy
      • Korsak Iwona -nauczyciel
      • Koterla Jadwiga –nauczyciel religii
      • Kowalska Anna –nauczyciel języka niemieckiego
      • Koźmiński Adam-nauczyciel religii
      • Kropa Wioletta –nauczyciel muzyki
      • Królikowski Bogdan-nauczyciel matematyki
      • Krukowska Izabela –nauczyciel świetlicy
      • Kruszel Katarzyna-nauczyciel historii
      • Kubacka Julia –nauczyciel języka angielskiego
      • Kulik Beata -nauczyciel
      • Kulma Mariusz –nauczyciel muzyki
      • Kunicki Mirosław-nauczyciel wychowania fizycznego, biologii
      • Kutyła-Wachnowicz Anna-nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej, języka angielskiego
      • Kuś Elżbieta-nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej, języka niemieckiego
      • Kuźmicka Zuzanna –nauczyciel biologii
      • Kwiecińska Anna –nauczyciel muzyki
      • Lalik Małgorzata –nauczyciel języka angielskiego
      • Lamch Aniela
      • Legan Romualda –nauczyciel języka polskiego
      • Leonowicz Bożena
      • Lenart Renata -nauczyciel
      • Leśniańska Franciszka
      • Leśny Jarosław –nauczyciel religii
      • Lewandowska Bożena –nauczyciel języka rosyjskiego
      • Lewandowski Marek –nauczyciel historii
      • Lewczuk Czesława-nauczyciel matematyki
      • Lirka Roman –nauczyciel religii
      • Linkiewicz Alina –nauczyciel geografii
      • Lisowska Gabriela -nauczyciel
      • Łukaszewicz Izabela –nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej
      • Matus Anna -nauczyciel
      • Maculewicz Michał-nauczyciel muzyki
      • Magierska Marzanna-nauczyciel
      • Malinowska Katarzyna –nauczyciel języka niemieckiego
      • Malinowska Roksana -nauczyciel
      • Mahlke Mariola –nauczyciel
      • Majchrowska Barbara-nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej
      • Manikowska Katarzyna -nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej
      • Maszkowska Elzbieta-nauczyciel języka polskiego
      • Materyński Andrzej–nauczyciel religii
      • Matrejek Aleksander-nauczyciel informatyki, w-ce Dyrektor Szkoły
      • Mazur Marcin-nauczyciel religii
      • Młynarczyk Helena–nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej
      • Michalak Arleta–nauczyciel geografii
      • Michałowska Dorota-nauczyciel języka polskiego
      • Migdalska Anna-nauczyciel plastyk, muzyki, sztuki
      • Molska Grażyna-nauczyciel wychowania fizycznego
      • Mołodczak Stefania–nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej
      • Motyl-Komoda Ewa–nauczyciel religii
      • Mamczyc Małgorzata -nauczyciel
      • Moroz Bogusław–nauczyciel techniki
      • Moroz Grażyna–nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej, języka polskiego, w-ce Dyrektor Szkoły
      • Myśliwiec Józef –nauczyciel wychowania fizycznego
      • Muńko Agata-nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej
      • Nawrocki Gustaw –nauczyciel plastyki
      • Najdek Ireneusz-nauczyciel religii
      • Nowakowska Dorota-nauczyciel świetlicy
      • Nowosiadło Małgorzata –nauczyciel języka rosyjskiego
      • Nowicka Danuta -nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej, biologii, w-ce Dyrektor Szkoły
      • Nowakowska Anna-nauczyciel techniki
      • Norsesowicz Anna –nauczyciel świetlicy
      • Olczyk Katarzyna -nauczyciel
      • Olszowy Jolanta –nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej
      • Osiewicz Tomasz –nauczyciel bibliotekarz
      • Opara Anna -nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej
      • Paciorek Katarzyna
      • Panfil Ewa -nauczyciel
      • Pasierbowicz Jan-nauczyciel religii
      • Paśniewska Anna-nauczyciel
      • Pawlik Władysław –nauczyciel religii
      • Petri Zbigniew –nauczyciel matematyki
      • Piątkowska Anna –nauczyciel matematyki
      • Piechocka Joanna-nauczyciel języka polskiego
      • Piekoszewski Mariusz –nauczyciel religii
      • Pięta Arleta –nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej
      • Pikuta Bożena -nauczyciel
      • Pławska Danuta-nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej
      • Poniedziałek Joanna –nauczyciel informatyki
      • Porada Anna –nauczyciel języka niemieckiego
      • Porąbka Anna-nauczyciel religii
      • Porańczyk Maria –nauczyciel muzyki
      • Przewoźnik Jan –nauczyciel języka angielskiego
      • Przewoźnik Danuta -nauczyciel
      • Przybysz Małgorzata-nauczyciel świetlicy
      • Przybysz Dorota –nauczyciel świetlicy
      • Pudełko Sabina –nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej, geografii
      • Pytka Zbigniew –nauczyciel techniki
      • Radecka Elżbieta –nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej
      • Radlińska-Tyma Roksana-nauczyciel języka angielskiego
      • Rawa Ewa-nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej
      • Rawa Mirosław-nauczyciel wychowania fizycznego
      • Rawska Maria –nauczyciel języka angielskiego
      • Rembelińska Arleta-nauczyciel języka angielskiego
      • Rogalska Brygida-nauczyciel
      • Rokosz Robert-nauczyciel języka niemieckiego
      • Roman Anna-nauczyciel języka angielskiego
      • Romanowicz Joanna –nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej
      • Romanowska Lucyna-pedagog szkolny
      • Rość Urszula -nauczyciel
      • Rzepecka Stanisława -nauczyciel matematyki
      • Sender Janusz-nauczyciel
      • Senyszyn Tadeusz –nauczyciel świetlicy
      • Seweryńska Henryka-nauczyciel
      • Sieczka Andrzej –nauczyciel religii
      • Sieniuć Grzegorz –nauczyciel religii
      • Sienkiewicz Joanna-nauczyciel matematyki
      • Sikorska Ewa - nauczyciel informatyki
      • Sikorski Marian -nauczyciel
      • Siwik Stanisława –nauczyciel matematyki
      • Skowroński Andrzej –nauczyciel muzyki
      • Skrentna Weronika –nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej
      • Sławuta Beata-nauczyciel
      • Sochacki Antoni –nauczyciel historii
      • Sodal Aldona -nauczyciel
      • Sowińska Beata –nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej, plastyki
      • Staniszewska Joanna -nauczyciel
      • Stankiewicz Beata –nauczyciel biologii
      • Steć Hanna –nauczyciel religii
      • Stefanowicz Urszula-nauczyciel religii
      • Stempniewicz Monika-nauczyciel matematyki
      • Strzesak Halina-nauczyciel języka polskiego
      • Sural Agnieszka –nauczyciel religii
      • Sychowska-Grygiel Dorota-nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej
      • Szadkowski Jacek -nauczyciel
      • Szakiel Jerzy-nauczyciel religii
      • Szawerda Anna -nauczyciel
      • Szelczyńska Karina -nauczyciel
      • Szczepanik Małgorzata -nauczyciel
      • Szczepańska Grażyna-nauczyciel
      • Szczerba Barbara –nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej
      • Szcześniewska Irena -nauczyciel
      • Szkwarek Krzysztof –nauczyciel religii
      • Szumińska Bogumiła-nauczyciel wychowania fizycznego
      • Szwec-Nadworny Piotr nauczyciel religii obrządku grekokatolickiego
      • Szwonka Elżbieta-nauczyciel języka polskiego
      • Szydełko Ludwik-nauczyciel matematyki
      • Świerczyńska Maria –nauczyciel języka polskiego
      • Telec Aleksandra –nauczyciel muzyki
      • Thel Irena-nauczyciel matematyki
      • Trepczyk Zofia-nauczyciel religii
      • Tomasik Renata-nauczyciel
      • Toruńczak Wioletta –nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej
      • Truszczyńska Natalia –nauczyciel
      • Urbanowicz Irena-nauczyciel matematyki
      • Wawrzkiewicz Romana –nauczyciel języka polskiego
      • Wasik Maria-nauczyciel świetlicy
      • Wasilkowska Janina –nauczyciel bibliotekarz
      • Wasylkowicz Iwona-nauczyciel bibliotekarz
      • Węglewski Robert –nauczyciel religii
      • Węgrzanowska Emma-nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej, bibliotekarz
      • Wilczyńska Łucja-nauczyciel języka polskiego
      • Wilk Anna –nauczyciel języka niemieckiego
      • Wiśniewska Ewa-nauczyciel świetlicy
      • Wiśniewska Renata-nauczyciel
      • Wróbel Joachim-nauczyciel muzyki
      • Wojtas-Ślubowska Donata-nauczyciel
      • Wolińska Iwona –nauczyciel języka polskiego, bibliotekarz
      • Wołoszyn Zofia -nauczyciel
      • Wójtowicz Alicja-nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej
      • Wyszyńska Renata-nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej
      • Vintoniv Volodymyr -nauczyciel religii obrządku grekokatolickiego
      • Zalewska Renata –nauczyciel
      • Zaleska Irena-nauczyciel geografii
      • Zachowska Izabela-nauczyciel
      • Zapart Paweł-nauczyciel języka polskiego
      • Zawiszak Mieczysława –nauczyciel języka polskiego
      • Zatylna Agnieszka-nauczyciel bibliotekarz
      • Złotnicka Monika –nauczyciel religii
      • Zmyślony Dominik –nauczyciel biologii
      • Zwierzchowska Zofia –nauczyciel języka angielskiego
      • Zwierzchlewska Ewa-nauczyciel religii
      • Zwierzchlewski Wojciech-nauczyciel techniki
      • Żuk Artur –nauczyciel religii
      • Żurakowska Katarzyna –nauczyciel religii
      • Żurawiecka Elżbieta –nauczyciel


        Jeśli zauważyłeś(-łaś), że nie ma Cię na żadnej liście
        lub znalazłeś (-łaś) jakieś pomyłki lub nieścisłości,
        a byłeś(-łaś) nauczycielem naszej placówki
        to napisz do nas, a na pewno to uzupełnimy lub naprawimy!!!
        e-mail: zs20@zs20.webserwer.pl


        Z góry dziękujemy!!!
  • Elektroniczny Dziennik
    BIP
    Projekty Unijne/Edukacyjne
    ZOBACZ co robimy...









    Certyfikaty












    Logowanie
    Nazwa użytkownika

    Hasło



    Nie możesz się zalogować?
    Poproś o nowe hasło
    Wygenerowano w sekund: 0.02 520,040 Unikalnych wizyt