Marzec 29 2017 20:58:29

Oświadczenie dot. zajęć artystycznych

Dla uczniów klas III gim

E-nabór do szkół ponadgimnazjalnych
Adresy szkół i placówek ponadgimnazjalnych
Wyszukiwarka szkół ponadgimnazjalnych województwa lubuskiego
Warunki ubezpieczenia

Witamy na stronie
Zespołu Szkół numer 20
w Gorzowie Wielkopolskim
ul. Szarych Szeregów 7
tel/fax: (095) 722-94-55
e-mail: zs20@edu.gorzow.pl

DZIEŃ OTWARY SP 20 (03.04.2017)
"KAZIUKI" 2017 w SP 20 w Gorzowie Wlkp.
Tradycją w Szkole Podstawowej nr 20 stało się świętowanie „Kaziuków’”.
W ubiegłym roku był to konkurs na pieczenie i zdobienie pierników oraz układanie rymowanych wierszyków. W tym roku również ogłosiliśmy dwa konkursy. Pierwszy z nich to Międzyszkolny konkurs plastyczny – „Wilno w oczach dziecka”, a drugi to szkolny konkurs kulinarny „Kaziukowe serca z piernika”.
Dostarczone prace plastyczne z 5 szkół podstawowych z Gorzowa Wlkp. (SP nr 1, 9, 12, 13 i 20) zostały zaprezentowane 4 marca 2017 roku na wystawie podczas pięknego koncertu zespołu „Wilia” z Wilna w gorzowskim teatrze im. Juliusza Osterwy.
Dnia 15 marca 2017 roku odbyło się podsumowanie obu naszych konkursów w naszej szkolnej bibliotece. Można było przyjrzeć się wszystkim pracom plastycznym i poznać ich autorów, a także oglądnąć wystawę pięknie zdobionych „Kaziukowych serc z piernika”.

Happy Easter - konkurs.
Zapraszam do udziału w konkursie języka angielskiego Happy Easter.

Konkurs przeznaczony jest dla uczniów klas 4-6 szkoły podstawowej.

Chętni uczniowie wykonują kartkę świąteczną z życzeniami z okazji Świąt Wielkanocnych --- w języku angielskim !
Format pracy powinien być taki sam jak format typowej kartki z życzeniami.
Technika pracy - dowolna.

Prace konkursowe należy dostarczyć do swojego nauczyciela j. angielskiego do dnia 31 marca.

Wyniki już w dniu 4 kwietnia.

Zapraszam do udziału w konkursie !

Agnieszka Szatkowska
Pomóż odtworzyć radiowęzeł
Pomóż odtworzyć szkolny radiowęzeł i przekaż 1% podatku.
Szczegółowe informacje poniżej

Pierwszy Wiosenny Charytatywny Turniej Siatkówki!
Samorząd Uczniowski Gimnazjum i Szkoły Podstawowej, Nauczyciele Edukacji Wczesnoszkolnej oraz wszyscy Nauczyciele Wychowania Fizycznego serdecznie zapraszają całą społeczność naszej szkoły na Pierwszy Wiosenny Charytatywny Turniej Siatkówki!

Kiedy? - w Dzień Wiosny - 21 marca 2017 oczywiście!
O której? - na 6 i 7 godzinie lekcyjnej!
Gdzie? - w hali naszej szkoły!
Wstęp - 2 zł.

O miano najlepszej i o medale powalczą wspaniałe drużyny: uczniów, nauczycieli i rodziców!
Dnia 10.03.2017r. w Zespole Szkół nr 21 w Gorzowie Wlkp, przy ul. Taczaka 1 odbył się etap rejonowy I edycji Diecezjalnego Konkursu Wiedzy Biblijnej dla gimnazjum Mały-Biblista 2016/2017 Ewangelia według św. Jana i Listy św. Jana.

Naszą szkołę reprezentowali: Zuzanna Glinkowska i Mateusz Sztuba z klasy 101g oraz Mikołaj Bulanda z klasy 103g. Mikołaj Bulanda uzyskał wyróżnienie.

Gratulujemy!!!!

Grzegorz Gordzijewski
Międzyszkolny Konkurs Języka Angielskiego English is Fun - Wyniki
W dniu 13 marca 2017 roku na terenie naszej szkoły odbył się Międzyszkolny Konkurs Języka Angielskiego English is Fun.
W konkursie udział wzięło 8 szkół z terenu miasta Gorzowa Wlkp.

Były to szkoły: Szkoła Podstawowa nr 9, Szkoła Podstawowa nr 11, Szkoła Podstawowa Mistrzostwa Sportowego, Szkoła Podstawowa nr 5, Społeczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Edukacyjnego, Katolicka Szkoła Podstawowa im Piusa X, Szkoła Podstawowa nr 6 oraz Szkoła Podstawowa nr 20

Trzyosobowe grupy, reprezentujące poszczególne szkoły w ciągu godziny zmierzyły się z 9 zadaniami.

Zwycięzcy to :

I miejsce : Katolicka Szkoła Podstawowa im. Piusa X
II miejsce : Szkoła Podstawowa nr 9
III miejsce : Społeczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Edukacyjnego

Wszystkim uczestnikom oraz ich nauczycielom serdecznie gratulujemy i bardzo dziękujemy za zainteresowanie i udział w konkursie.

Agnieszka Szatkowska i Anna Trocewicz - Kałużna
Konkurs "Dzień Wiosny"
Samorząd Uczniowski Gimnazjum nr 20 w Gorzowie Wielkopolskim organizuje Konkurs „Dzień Wiosny”

Więcej informacji w załączniku

DNI OTWARTE SZKÓŁ ZAWODOWCH

Szkoły zawodowe z Gorzowa Wielkopolskiego zapraszają na do zapoznania się z ich ofertą kształcenia

SZCZEGÓŁOWY HARMONOGRAM

Biblista-Junior 2016/2017
Dnia 07.03.2017r. w naszej szkole odbywał się etap rejonowy I edycji Diecezjalnego Konkursu Wiedzy Biblijnej dla szkół podstawowych
Biblista-Junior 2016/2017 Ewangelia według św. Jana.

Naszą szkołę reprezentowali: Gabriel Dołęga z klasy 601, Adrian Liszkowski z klasy 602 i Jakub Tokarek z klasy 607.
Gabriel Dołęga i Jakub Tokarek uzyskali wyróżnienia, a Gabriel ponadto zakwalifikował się do etapu diecezjalnego (finał).
Gratulujemy!!!!

Grzegorz Gordzijewski
Wizyta w studiu telewizyjnym.
W czasie rekolekcji kl. 607 i 603 nie tylko przygotowywały się do Świąt Wielkanocnych, ale także odwiedziły studio Telewizji Polskiej - oddział w Gorzowie Wlkp. Dzięki gościnności pracowników zgłębialiśmy tajniki pracy reporterów i prezenterów. Niektórzy z nas próbowali nawet swoich sił przy mikrofonie. Dowiedzieliśmy się też, czym zajmują się kierownik produkcji, operator kamery, montażysta, realizator dźwięku i pracownik emisji. No i okazało się, że serwisów informacyjnych wcale nie trzeba się uczyć na pamięć, a w czasie wyjazdów reporterskich można poznać wiele ciekawych osób. Kto wie, może kogoś z nas czeka w przyszłości praca w studiu telewizyjnym?

Projekty Unijne/Edukacyjne
ZOBACZ co robimy...